Klasická masáž je nejznámější forma masírování

Snad každý z nás již zažil nějakou masáž. A vzhledem k tomu, že jsme každý jiný, tak přirozeně i každému bude vyhovovat jiná metoda masírování. Někdo má rád relaxační, klidnou, jiný pro změnu vyhledává hloubkovou, která je bolestivá, ale účinná. Mezi dalšími metodami se dá ale objevit ještě celkem odlišná masáž, která se zaměřuje pouze na citlivá místa a hlavním bodem je soustředění se na pohlavní orgány. Masáž ovšem nekončí jen pouhým protažením a zahřátím svalů, to by nebyl ten pravý efekt. Jde mnohem dál a vede ke zdárnému konci, kdy v podstatě je zakončena šťastným vyvrcholením. U mužů tak dosažením ejakulace a u žen prožití silného orgasmu.

muž

Erotická masáž má svá pravidla

V podstatě je to masáž, která se provádí za účasti celého těla maséra, ale k pohlavnímu styku nedochází. Není to tedy rozhodně důvod k žárlení, spíš naopak výzva, jelikož takové masáže se může účastnit i pár. Napřed si smluví podmínky, aby bylo jasné, co od masáže očekávají, poté jak by si to asi představovali. Zdali za přítomnosti opačného pohlaví, či praktik na svém vlastním těle a pouze si prostřídali své pozice. Možností je více, ale jedno je jisté, tento zážitek a pocit uvolnění může skutečně posilnit partnerský vztah a svým způsobem ho obohatit. Zároveň je možné si uvědomit, která místa působí jako správné spouštěče a jak s nimi také ideálně zacházet.

žena ve spodním prádle

Návštěvy erotického masérského salonu

Rozhodně se nejedná o nic špatného, za co by se člověk musel stydět. Je pravdou, že na takové praktiky moc zvyklí nejsme, ale proč to nezkusit. V podstatě je to masérská služba jako každá jiná, jen se zaměřuje na jiné svalstvo. Erotická masáž Praha nabízí i jiné masáže, než jen ty, které vedou k vyvrcholení. Existují pro páry, antistresové, pro ženy, s lehkým svazováním, se striptýzem a mnohé další. Veškeré služby jsou uvedeny v nabídce a je možné si takovou masáž sestavit na míru podle svých představ a k úplné spokojenosti.