Dětský pokoj snů

Každý z nás jistě vzpomíná na své dětství. Tomu se asi nikdo neubrání. Rozdíl je v tom, že někdo s potěšením, někdo třeba tak trochu s hořkostí. Na jedné věci se ale shodneme asi všichni. Všichni si pamatujeme, jak vypadal náš dětský pokoj. Pokud jsme o něj byli například z nedostatku místa v bytě či domě ochuzeni, pak si ale rozhodně vzpomeneme alespoň na to, jak vypadala naše dětská postel.
pokoj pro sourozence
o Místo, kde se dalo zalézt pod peřinu a při baterce si číst nějakou dobrodružnou knihu. Ti později narození četli třeba komiks.
Pokud jste právě teď v pozici rodiče, který se snaží najít to nejvhodnější lůžko pro svou ratolest, pak si vzpomeňte právě na své dětství. Čím více místa, tím více se dalo vymýšlet her a popouštět uzdu fantazii. Rozhodně to však neznamená, že by mělo mít vaše dítě postel přes celý dětský pokoj. Naopak. Naprosto postačí klasické rozměry 80x180cm a jako materiál přírodní borovicový masiv. Prostorem je míněno něco docela jiného.
§ Varianta s přistýlkou, zábranou a úložnými prostory je přesně tím pravým.
§ Najednou je dostatek místa na knihy, hračky a také se tu jistě najde nějaká ta tajná skrýš, o které nikdo nesmí vědět.
Kam se schovává deník anebo nějaké to zamilované psaníčko od první dětské lásky.
novorozeně u plyšáka

Jedno lože navíc se vždy hodí

Dětská postel prostě není jen lůžko, je to koráb nebo kouzelný dům, ve kterém se prožívá řada dobrodružství. Pro dva obyvatele jednoho dětského pokoje je ideálním řešením patrová postel.
§ Každý má své soukromí, a přitom se ušetří mnoho potřebného místa pro jiný kousek nábytku.
Do dětského pokoje pořizují patrovou postel ale i rodiče jedináčků. Prozíravě počítají s tím, že si bude chtít jejich potomek přivést například o prázdninách kamaráda nebo kamarádku na přespání a vznikl by problém s tím, kam je uložit. MÍT O JEDNU POSTEL V BYTĚ VÍCE, SE PROSTĚ VŽDY HODÍ.