Hra, která vaši partu zabaví

Plánujete s vašimi přáteli podniknout nezapomenutelný program v době víkendu, kdy mají všichni čas a chuť na to, užít si zábavu a trochu si i vyčistit hlavu? Aby se vám to i povedlo je důležité, abyste zvolili správný typ místa, kde se bude odehrávat. Pokud si však chcete nechat poradit, protože opravdu nevíte, kam se vydat, vydejte se přijít na správnou odpověď doúnikové místnosti https://www.enigmaescape.cz/, která vás svou atmosférou a záhadným prostředím jistě nezklame.úniková místnost.jpg

Vy a vaši přátelé si ověříte vaši logiku

Jestli si myslíte, že na tom s logickým myšlením stojíte více než dobře, možná vás tato hra vyvede brzy z omylu. Není snadné přijít na kloub tomu, co za hádankou vězí a dopracovat se k jejímu úspěšnému závěru.
Nemějte však předem obavy, neznamená to, že to nezvládnete! Myslete na to, že budete v uzavřené místnosti společně s vašimi přáteli, a pokud spojíte všechny hlavy dohromady, zjistíte, že dokážete skvěle spolupracovat.

  • V Enigma Escape budete mít 90 minut na to, pokusit se vyřešit záhadu, která tam na vás bude čekat. Váš tým se může skládat až z 5 členů, ale jestli si hru chcete zahrát v menším počtu, můžete být klidně jenom dva.

I hry se od sebe liší

Není každý typ hry stejný. Pro vaši maximální spokojenost vám nabízíme možnost, zvolit si hru s názvem Dvojitý agent nebo Samara.únikový východ.jpg
O co v nich běží a co na vás čeká?
Jestli dáte přednost hře s názvem SAMARA, dostanete se do prostředí hororového snímku, který bude pokračovat v místnosti plné otazníků. Musíte zjistit, proč se opět záhadná kazeta dostala mezi lidi, kteří si ji vzájemně posouvají. Pro lepší a jednodušší průběh hry se (ještě před návštěvou únikové místnosti) doma na film „Kruh“ opět podívejte.
Dvojitý agent je takzvaná detektivní hra, která vás přinutí odhalit to, proč je agent s tajnými informacemi nezvěstný a co vlastně schovával. A pamatujte, že nezáleží na tom, jaké hře dáte přednost, ale jde převážně o to, jak si při ní dokonale odpočinete a pobavíte se s vašimi nejbližšími.