Mobil pro všechno

V dnešní době už opravdu mnoho lidí vlastní mobilní telefon. A v mnoha případech ani ne jenom jeden. Například já mám mobilní telefony tři. A vy si říkáte, proč mám tři mobilní telefony. Že je to možná úplně zbytečné. Jenomže tohle vůbec není pravda. Já totiž žiji tak aktivní a náročný život, že bych se zbláznila, kdyby se mi třeba například vybil mobilní telefon a já bych se nemohla potom s nikým vůbec spojit. Proto mám jeden firemní mobilní telefon, který mám skoro nonstop v ruce, protože pracuji dálkově z domu a mobilní telefon musí mít stále při sobě. Já totiž pracuji se zákazníky, se kterými podepisují smlouvy.

Na mobilu taky hraji hry.

A kolikrát dělám smlouvu taky online přes počítač anebo taky po telefonu. Vy si jistě myslíte, že jsem asi já ta otravná, co volá lidem a žádá po nich nějaké informace nebo jim nabízí nějaké různé výrobky či služby. Tohle ale vůbec není pravda. Já jsem taková, která už řeší všechny věci, když už zákazník má všechno koupené. Já se pouze zákazníka akorát ptám, jak je se zbožím anebo se službou spokojený a jestli by firmu doporučil dále. A kolik by dal bodů výrobku nebo službě. Tato práce se mi hodně líbí, protože právě nemusím nikomu nic nabízet, a tak se nikdy nesetkávám s nějakými reakcemi, kdy jsou na mě lidé zlí.

Mobil je můj parťák.

Ještě se mi to naštěstí nikdy nestalo. Takže jsem opravdu ráda, že mám skvělou práci, ve které mám taky dobré peníze. A když už jsme u těch mobilních telefonů, tak taky mám jeden mobilní telefon, se kterým si většinou hraje můj syn. A můj třetí mobilní telefon je ten, který mám stále u sebe a je soukromý. Taky většinou soukromý mobil mám stále při ruce, protože mi velice často volají moje děti ze školy. Anebo většinu taky i paní učitelka. Jsou různé způsoby, jak mít mobilní telefon a proč, někdo nemá jenom jeden, ale někdo má i dva mobilní telefony. A kolik mobilních telefonů máte vy?