Mobilní aplikace, které vám usnadní život

Cestování, práce, povinnosti, děti, plány, pochůzky. To všechno musíme stíhat v čase, který letí rychleji, než bychom potřebovali. Pak se často stává, že něco popleteme, nebo zapomeneme. Ačkoliv se může zdát dnešní doba hektická a uspěchaná, máme možnosti, kterých je třeba využít, aby náš život byl snazší. A mezi tyto možnosti patří chytré aplikace, které můžeme mít ve svém mobilu, a usnadnit si tak život. Které se opravdu vyplatí?

mobil v ruce

Mobilní bankovnictví

Ačkoliv už téměř každý z nás má své internetové bankovnictví, kde nastavuje inkasa a trvalé příkazy, kontroluje finance, a mnoho dalšího, spousta lidí si není jistá, zda si pořídit i aplikaci mobilního bankovnictví. Největší strach mají lidé z bezpečnosti, protože mobilní telefon vám může někdo ukrást, můžete jej ztratit, nebo se do něj kdokoliv dostane. Nemusíte se však ničeho bát. Ačkoliv je přístup do bankovnictví pomocí aplikace snadný, bez řádně zadaného pinu se tam nikdo cizí nedostane. Navíc neplatíte poplatky za přihlašování, nebo kontrolní sms zprávy, a tak můžete na svůj účet nahlížet i několikrát denně, a platit složenky pomocí pár kliknutí.

WhatsApp

Co je whatsapp? Jedná se o aplikaci, za jejíž pomoci můžete odesílat zprávy, fotografie, a videa, a to zcela bezplatně. Na rozdíl od klasického messengeru funguje tak, že veškeré kontakty ve vašem telefonu vyhodnotí, a lidé, které máte uloženy, a používají tuto aplikaci, se vám okamžitě ukážou. Nemusíte nikoho složitě vyhledávat, zakládat si profily na sociálních sítích, ani nic jiného. Je to jako posílání sms a mms zpráv, ale bezplatně, a snadno.

obrazovka s aplikacemi

Něco pro ženy

Co se žen týče, mnoho z nich jistě využije aplikaci zvanou Menstruační kalendář. Jedná se o aplikaci, do které měsíčně zadáváte údaje ohledně své periody, a ona aplikace vám pak prozradí, kdy můžete očekávat další, kdy máte plodné dny, a v případě těhotenství pak přejde do těhotenského režimu, který odpočítává dny do porodu. Lze však mimo jiného využívat i jako kalendář, kam si zaznačíte návštěvy lékaře, pohlavní styk, a mnoho dalšího.