Pochopitelně v dnešní době se to moc nevyplatí

Ano, čekání na starobní důchod se v dnešní době skutečně nevyplatí, vidíte to každý den ve statistikách. I když budete státem trestání na výplatě důchodu, tak na stranu druhou si po celém životě naplněném prací budete moci oddechnout. To asi nižší důchod vynahradí. A budete mít čas na vše, koníčky, vnoučata. Jen si je potřeba pořídit nějakou chatu, kde byste trávili svůj nový život. A to od jara do podzimu, a na zimu zase zpět do vašeho městského bytu. No jo, ale chat na prodej moc není, spíše se prodávají v rodinách nebo známým. Takový nápad si pořídit rekreační obydlí už po loňském roku má nejedna rodina. Ale řešení by zde bylo. Kupte si mobilní dům, sežeňte si pozemek, nemusí být ani váš stačí, aby byl v pěkném místě a napojte se na vodu a elektřinu. A můžete začít bydlet a užívat si ve svém životě konečně zaslouženého volna.

mobilní domek

Mobilheim praha Lavarohouse je tady pro vás a pro vaše sny.

Kromě sehnání pozemku se nemusíte o nic starat, toto obydlí je obyvatelné celoročně a to díky moderním technologiím jako je stříkaná PUR pěna s tloušťkou až 130 mm, dále si můžete si vybrat, jaký požadujete druh vytápění obydlí, určíte si, jak a čím má být kompletně vybavená koupelna, což samozřejmě znamená, že si vyberete umístění nového sprchovacího koutu, popřípadě vany, bojleru, určíte si, kde bude skříňka s umyvadlem, výkonná a tichá pračka, topný žebřík, a samozřejmostí je, že součástí domu je i dobře vybavená toaleta. A samozřejmě, že tyto mobilní domy mají i vybavení kuchyní, kde vám budou sloužit všechny spotřebiče, a to včetně myčky, ledničky, sporáku i digestoře.

mobilní dům starší

Takže máte dům, pozemek, necháte si ho oplotit, zasadíte ovocné keře a stromy a vnoučata mohou přijet. A málo místa? Tak vaši „mladí“ si také koupí mobilní dům a umístí si ho hned vedle vás a celá široká rodina bude zase po dlouhé době pohromadě.