Tenisky na každou příležitost


Říká se, že tisíc žen má tisíc názorů. Pokud se však jedná o počet bot v botníku, všechny se shodnou na tom, že jich nikdy není dost. Obzvláště těch sportovních, které jsou natolik pohodlné a praktické, že by byla hloupost vlastnit pouze jedny.
kolo z tenisek

Tenisky na volný čas

Ne vždy máme náladu na to, vyrazit ven s přáteli v elegantním stylu – a pokud už ano, věřte tomu, že s volbou bot, jakými jsou tenisky nic nezkazíte. Hodí se totiž i k formálnějším druhům oblečení, jako je sako, lehký kabátek, legíny nebo elegantní kalhoty, které se v současnosti nosí převážně nad kotníky. I když se rozhodnete pro trochu slušivější outfit, doladit k němu můžete i obuv, která nebude vlastnit podpatek.
V jiném případě se neváhejte hodit do sportovního stylu a dopřát si pohodlné a moderní džíny, volné tričko a klidně i nějakou mikinu. A co vám váš celkový vzhled ještě více vylepší? Správný výběr bot! Aktuálně jsou nejvíce v oblibě vzdušné a materiálem poměrně tenké tenisky, ke kterým patří conversky. Ty seženete v různých barvách a rovněž i výšce.

Do lesa jedině s pořádnou obuví

Procházky lesem miluje snad každá žena, která se čas od času touží vypravit i jinam, než jen do velkoměsta. Je to odpočinková a relaxační činnost, vyrazit na místo, kde je klid, pohoda a trochu náročnější terén. Do takového terénu byste se však měly dobře vybavit!
Trekové botyby měla vlastnit i ta největší dáma, protože jsou nepopíratelně tou nejlepší volbou, za kterou budete v lesním prostředí nesmírně vděčné.
vycházkové boty

Na vysokém podpatku!

I když se řadí tento typ obuvi za tu pohodlnou a nízkou, najdou se i výjimky. Existuje nepřeberné množství tenisek, které jsou na klínku – tedy na plném vysokém podpatku. Mezi jejich přednost patří stabilita, zpočátku sportovní šmrnc, ovšem při bližším prozkoumání se fantasticky hodí k neformálním letním šatům, sukním a rovněž i ke kalhotám.
A byla by škoda nevlastnit minimálně jedny i z tohoto druhu!

Category Nezařazené