Menu

Vždy je nějaká cesta

17.5.2018 - Www
Vždy je nějaká cesta

Pro klienty, kteří neuspěli se svou žádostí o finanční pomoc u banky, už naštěstí v České republice existují i nebankovní poskytovatelé, na které se mohou obrátit. Tady je velkou výhodou i rychlé jednání.

Někdy si klienti mylně vysvětlují pojem „hypotéka bez doložení příjmů“. Poskytovatel pochopitelně musí vědět, jak na tom po finanční stránce jste. Je tedy jeho povinností zjistit vaše příjmy i výdaje, aby mohl posoudit, jestli nebude pro váš rozpočet další úvěr příliš. Smyslem tohoto nebankovního produktu není klienta dovést do dluhové pasti, ale skutečně mu pomoci.

finanční úspora

Podmínky jsou velice přijatelné

Současné nebankovní hypotéky vycházejí vstříc klientům, kteří mají záznamy v registrech dlužníků nebo nízké daňové přiznání. Neplatí se žádné poplatky předem a doba splatnosti může být nastavena až na dobu třiceti let. Pokud se klient dostane do finančních problémů po dobu splácení, pak není problém dohodnout se na odložení splátky.

milion dolarů

Pro klienty, kteří mají záznam v některém registru dlužníků, je většinou určena úroková sazba od sedmi procent. Jestliže je váš záznam bezvýznamného charakteru nebo nemáte dokonce žádný, pak můžete dosáhnout na hypotéku s úrokovou sazbou od čtyř procent. Je také možné tuto podmínku tak trochu obejít tím, že si přiberete spolužadatele, který bude mít rejstříky čisté. Klienti, kteří se nemohou rozhodnout, jestli je právě tento produkt pro ně tím pravým, může poskytovatel vypracovat nezávaznou nabídku.

4.7/5 - (3 votes)