K lázním patří klid, pohoda a spokojenost


Lázně Vás nabijí energií
Necítíte se poslední dobou zrovna nejlíp a potřebovali byste celkový restart? V tom případě jsou lázně to pravé přesně pro Vás. Už dávno neplatí, že pobyt v lázních je vhodný jen pro lidi se zdravotním znevýhodněním. To samozřejmě ano, ale může si jich užívat naplno každý z nás.
kameny na masáž.jpg
V dnešní náročné době plné stresu je důležité umět odpočívat, na což většina lidí bohužel zapomíná. K lázním patří klid, pohoda a spokojenost ve všech směrech. Nebudete muset nic řešit, shánět nebo vyřizovat, ale budete si užívat zasloužený odpočinek. Blahodárné procedury působí dobře jak fyzicky na celé tělo, tak psychicky – dopřejí Vám uvolnění vnitřního napětí.
dívka v sauně.jpg
Co vše můžete očekávat
Služby jsou v tomto směru opravdu rozmanité, stačí si jen vybrat procedury o které máte zájem. Lázně nabízejí různé druhy masáží od klasické, přes thajskou, medovou, čokoládovou až po masáž lávovými kameny. Většinou je k dispozici sauna, vířivka nebo pára, která Vám pomůže se příjemně uvolnit. Podle zaměření lázní Vám mohou být nabídnuty výjimečné procedury např. pivní koupel aj. Jedno je jisté – za celý týden se nebudete muset o nic starat. Vezmete si župan a budete si užívat lázně přesně tak, jak to má být.
relaxační dekorace.jpg
Kdo lázně nejvíce ocení
Nejvíce lázeňské procedury samozřejmě prospějou lidem se zdravotními komplikacemi např. pohybového aparátu. Bolí Vás v jednom kuse záda nebo trpíte na křečové žíly? Pak je tento typ dovolené pro Vás to pravé ořechové. Také starší lidé v důchodovém věku velmi ocení služby, které lázně nabízejí. Mohou jim pomoci v boji s artritidou, bolestmi kloubů a zad. V neposlední řadě jsou vhodné pro velice pracovně vytížené lidi nebo pro lidi pečující o osobu blízkou, kterým lázně dodají potřebnou energii. Nezkusíte to také? Možná si lázně tak oblíbíte, že si je naordinujete každý rok.

Category Nezařazené