Zahradní domečky pro děti

Dnešní doba nabízí ohromné množství hraček a zábavy pro malé i velké děti. Záleží na ceně, kolik chceme do takové hračky investovat. Ale výběr je tak velký, že určitě každý bude spokojen. Na zahradu můžeme dětem pořídit dětská hřiště, domečky, pískoviště, skluzavky, tobogány i trampolíny.
Dětské domečky – ať už dřevěné nebo plastové, na zahradu nebo do domu, je skutečně velká nabídka i s různým příslušenstvím. Nezaberou moc místa a dají se lehce přenášet.  Dětem k nim můžete dokoupit prakticky vše, dle vaší představivosti a možností.
domeček se skluzavkami.jpg
Dřevěné domečky – ty cenově dražší jsou z cedrového dřeva, které je ošetřeno povrchovou lazurou, mohou být i patrové. Tento materiál je trvanlivý a odolný vůči škůdcům i plísním. Navíc krásně voní i vypadá, má nádhernou strukturu dřeva. U těch nejlevnějších jde o typ dětských indiánských stanů, také různých velikostí. Nebo obyčejný domeček z nenatřeného, kvalitního, smrkového dřeva, které si každé dítě může vymalovat podle své představivosti. U některých není v ceně dodání podlaha.  
domeček na hraní pro batole.jpg
Plastové domečky – tyto domečky nezatíží tolik vaši peněženku a dětem určitě udělají i tak velkou radost. I zde nabízí výrobci mnoho variací, velikostí a vynikají velkou škálou barev. Jsou vyrobeny z odolného, zdravotně nezávadného a stálobarevného plastu. Tyto domečky můžete nechat bez újmy na zahradě i přes zimu.
domeček na hraní.jpg
Doplňky domečků – některé příslušenství je součástí, některé je nutno dokoupit. Ale i zde je nabídka široká, jako třeba terasy, minizahrádky a ohrádky. Dále stolky, židličky, kuchyňka někdy i s vybavením, dřezem nebo maketou varné desky. Také skluzavky, kytičky do oken, atrapy telefonů, zkrátka fantazii se meze nekladou.
Všechny domečky jsou většinou vhodné pro děti od 1,5 roku, je to zkrátka ideální doplněk zahrady. Sestavení někdy může být obtížnější, je nutno pečlivě postupovat dle přiloženého návodu. Jsou vyrobeny v souladu s evropskou normou a poskytují tak dětem opravdu bezpečnou zábavu.

Category Nezařazené